Список поставлених питань

Добрий день! Допоможіть будь-ласка. Я створила приватне підприємство, яке займається охоронною діяльністю. Хотіла б отримати пораду від спеціаліста, чку систему оподаткування краще обрати. На даний ча

Добрий день! Допоможіть будь-ласка. Я створила приватне підприємство, яке займається охоронною діяльністю. Хотіла б отримати пораду від спеціаліста, чку систему оподаткування краще обрати. На даний час підприємство на єдиному податку (10%). Завчасно дякую за відповідь! До побачення!

Ви обрали зручну і дуже поширену форму оподаткування. Детальніше про неї можна почитати в розділі спрощена система .

Доброго времени суток!Скажите, если я хочу зарегистрироваться, как субъект предпринимательской деятельности, направление - услуги, лучше зарегистрировать ФЛП или Частное предприятие? Физ лицо или юр

Доброго времени суток! Скажите, если я хочу зарегистрироваться, как субъект предпринимательской деятельности, направление - услуги, лучше зарегистрировать ФЛП или Частное предприятие? Физ лицо или юр? Если расчёты за услуги будут проводиться по безналу платильщиками НДС, они имеют право после проведения расчёта требовать возврата НДС и каким образом это проводить по бухгалтерии? В заранее благодарен за ответ.

Услуги оказывают как одни так и другие, но физлиц намного больше (как правило - единый налог). Главное - желательно сразу определиться, какой предполагается годовой доход. Если меньше 500 тыс.грн. - то лучше регистрироваться физлицом - предпринимателем. О ПДВ - попозже.

У липні 2008 року наше підприємство здійснило авансовий платіж по ПДВ за серпень 2008 року. Тим часом по даних декларації з ПДВ за серпень 2008 року вийшло, що наше підприємство має ПДВ до відшкодуван

У липні 2008 року наше підприємство здійснило авансовий платіж по ПДВ за серпень 2008 року. Тим часом по даних декларації з ПДВ за серпень 2008 року вийшло, що наше підприємство має ПДВ до відшкодування. Чи потрібно у декларації з ПДВ вказувати суму авансового платежу з ПДВ? Заздалегыдь вдячна.

Суму авансового платежу з ПДВ в декларації за серпень вказувати потрібно.

Здравствуйте!Я - ФЛП - плательщик единого налога. В следующем году планирую не вести предпринимательскую деятельность, но ликвидироваться пока не собираюсь. Подскажите, что нужно сделать

Здравствуйте! Я - ФЛП - плательщик единого налога. В следующем году планирую не вести предпринимательскую деятельность, но ликвидироваться пока не собираюсь. Подскажите, пожалуйста, что нужно сделать, чтобы не возникло проблем с фискальными органами? Должна ли я сдать свидетельство плательщика ЕН за этот год? Нужно ли получать его на следующий? Какие отчеты и в какие сроки я должна сдавать за период, в котором не будет вестись предпринимательская деятельность? Спасибо.

Вам необхідно подати відповідну заяви до органів державної податкової служби не пізніше ніж за 15 днів до закінчення року (кварталу) і здати свідоцтво. З нового року ви автоматично переходите на загальну систему і щокварталу подаєте декларацію з нулями. А ще через рік податкова вами зацікавиться і запропонує скасуватись, щоб не псувалася для них статистика і показники .

Хто має зразок акту на проживання у відрядженні, скиньте

Я платник единого податку 8р.Продукцию на переробку закупляв у платників податків, але в податковій сказали що я маю сплатити 13% від суми закупленного товару по накладних?.

Взагалі то платник єдиного податку від закупки прдукції нічого не має платити. Можлива сплата 15% від реалізації продукції. 13% вже давно немає.

Чи потрібна ліцензія на ремонт та реставраційні роботи?

Згідно Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" такий вид - розроблення проектів та проведення робіт з консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту, пристосування пам'яток - підлягає ліцензуванню.

добрий вечір. підскажіть,які податки повинен платити фіз-особа підприемець на загальній системі опадаткування.

На загальній системі підприємець обов'язково платить податок з доходів від підприємницької діяльності (15%), податок з доходів фізичних осіб, якщо є наймані працівники (15%), ПДВ - якщо обсяг виручки більший 300 тис. грн., може бути плата за ліцензії та деякі інші незначні податки і збори в залежності від конкретної ситуації.

Чи обов'язково потрібно додавати до первинної документації (рахунок, накладна, акт та договір) при розрахунках із споживачем копію свідоцтва платника єдиного податку, копію свідоцтва про реєстрацію СП

Чи обов'язково потрібно додавати до первинної документації (рахунок, накладна, акт та договір) при розрахунках із споживачем копію свідоцтва платника єдиного податку, копію свідоцтва про реєстрацію СПД, копію паспорта? Дякую

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" споживач має право на одержання необхідної, доступної та достовірної інформації про виробника та продавця. Тобто по вимозі копії свідоцтв надавати потрібно. Для податкових агентів (роботодавців) таке надання є важливим, адже копії свідоцтв є підставою не утримувати податок з доходів фізичних осіб стосовно підприємців.

На якій підставі можуть відмовити у видачі свідоцтва сплати єдиного податку

Причини відмови : - несвоєчасна подача заяви (після 15-го числа); - відсутність квитанції про сплату ; - найманих працівників більше 10; - на вибраний вид діяльності місцевою владою не затверджена ставка.

якщо 50% статутного капіталу вноситься обладнанням, чи виникають якісь податкові зобов'язання

Як на мене це зовсім нелогічно, але у цьому році в податкові інспекції надійшло роз'яснення, що внески до статутного фонду фізичними особами у вигляді матеріальних цінностей обкладаються податком з доходів фізичних осіб. Аргумент - фізособа набуває корпоративних прав.

ФОП платник єдиного податку в 2008рю перейшов ліміт 500тис. грн. З 1.01.09р. він автоматично переходить на загальну систему оподаткування. Через який термін він може знову повернутися на ЄП.

Добрий день! ФОП платник єдиного податку в 2008рю перейшов ліміт 500тис. грн. З 1.01.09р. він автоматично переходить на загальну систему оподаткування. Через який термін він може знову повернутися на єдиний податок?

Обов'язкова умова переходу - обсяг виручки від реалізації продукції за рік не повинен перевищувати 500 тис. грн. Тому таке право у вас може з'явитись лише з 2010 року.

ТОВ працює зі спрощеною системою оподаткування, зі ставкою 6%, але перевищило за 2008 р. ліміт в 1 млн.грн.

На наступний рік ви автоматично переходите на загальну систему оподаткування і будете платником податок на прибуток. також необхідно зареєструватись платником ПДВ.

Я з лютого 2008 р. СПДФО на єдиному податку.1. Якщо я не встигла за 15 днів подати заяву про перехід на загальну систему які санкції до мене застосовуватимуть?

Вітаю. Я з лютого 2008 р. СПДФО на єдиному податку. На деякі з моїх питань знайшла відповіді у списку. Дякую. Проте, мушу уточнити: 1. Якщо я не встигла за 15 днів до закінчення звітного періоду подати заяву про перехід на загальну систему оподаткування і здати свідоцтво про сплату ЄП, які санкції до мене застосовуватимуть? 2. Чи мала я сплатити ЄП за січень 2009 р., щоб без проблем здати звітність за 2008 рік? 3. Як ДПА розрахує мені авансовий платіж з податку на доходи на І квартал 2009 р., як і коли його сплачувати? 4. Яка форма звіту про податок з доходів від підприємницької діяльності? Дякую.

1. Не лякайтесь, нічого страшного ви не зробили. Спокійно йдіть в податкову. 2. ЄП за січень 2009 р. сплачувати не потрібно, ви ж перейшли на загальну систему. 3. Для розрахуку авансового платежу можлива подача проміжної декларації за січень. На основі цих даних а також ваших даних про очікуваний річний дохід ДПІ зробить розрахунок і скаже терміни сплати. 4. У будь-якій ДПІ можна купити бланк квартальної декларації про доходи від підприємницької діяльності.

Добрий день! Підкажіть будь-ласка.Коли здається звітність 4 квартала 2008року?

Квартальна звітність подається протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу.

Подскажите пожалуйста, могут ли юр.лица (ООО) быть плательщиками единого налога (200грн.) Заранее спасибо!

Ні, фіксована ставка єдиного податку застосовується лише для фізичних осіб, а для юридичних - 6% або 10% від обсягу виручки.

я ФОП є платником єдиного податку в 2008 році я перевищила суму на 60 тисяч. Чи на справді я повинна оподатковувати ці 60тисяч гривень

Добрий день я ФОП є платником єдиного податку в 2008 році я перевищила суму на 60 тисяч. В податковій мені відповіли, що я автоматично переходжу на загальну систему і маю з цих 60 тисяч гривень заплатити 15% в державний бюджет і 33,2% до пенсійного фонду. Допоможіть будь-ласка. Чи правомірні дії податківців? Чи на справді я повинна оподатковувати ці 60тисяч гривень. Дякую.

Так, у 2008 році із ДПА України надійшли листи із розясненнями і завданнями з вимогою оподатковувати суму перевищення 500 тис. грн. Це відбулося після численних випадків у минулих роках, коли ФОП на спроощеній системі отримували мільйонні доходи і сплачували по 200 грн. податку.

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, розібратися. Я приватний підприємець на єдиному податку. Купив землю. Маю Державний акт на право власності на земельну ділянку. Чи потрібнао мені платити земельний

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, розібратися. Я приватний підприємець на єдиному податку. Купив землю. Маю Державний акт на право власності на земельну ділянку. Чи потрібнао мені платити земельний податок і здавати декларацію? Дякую за увагу!

Якщо у вас немає пільги, то сплачувати земельний податок потрібно. До 1-го лютого подається спеціальна податкова декларація про арендну плату .

ВСІМ ПРИВІТ!Можна дізнатись яку звітність подають СПД без найманих працівників на єдиному податку ? куди ? і терміни ?

Читайте про єдиний податок .

Доброго дня, в 2008 році я був на єдиному податку, в 2009 р. для збереження статусу платника ПДВ мені необхідно перейти на загальну систему оподаткування, скажіть будь-ласка:1. До мене приходить в

Доброго дня, в 2008 році я був на єдиному податку, в 2009 р. для збереження статусу платника ПДВ мені необхідно перейти на загальну систему оподаткування, скажіть будь-ласка: 1. До мене приходить виручка (дебіторка)по операціях 2008 р., з по яких я провів платежі в 2008 році. Яким чином я маю показувати в декларації за 1 квартал доходи і витрати по даних операціях? 2. В додатку №7 до Інструкції про прибутковий податок з громадян (останній абзац)написано:"До складу витрат ФОП, зареєстрованого як платник ПДВ, також включаються суми ПДВ внесені до бюджету. Чи можу я внести до складу валових витрат суму ПДВ сплачену в січні-березні 2009 р.? 3. Яким чином, мені буде розрахована сума авнсового платежу по прибутковому податку?

В декларації за 1 квартал потрібно показувати доходи з виручки, яка надійшла у 2009 році по операціях 2008 року. Суму ПДВ, сплачену в січні-березні 2009 р. можна віднести до складу валових витрат. Для розрахунку авансового внеску є декілька варіантів, які краще узгодити з інспектором. Звертають увагу на те, щоб рівень сплати податку був не менший за відповідний період минулого року.

Добрий день! Чи зобов"язаний ФОП - платник єдиного податку здавати річну податкову деларацію про доходи?

Ні, не зобов'язаний. Але якщо ФОП отримував інші доходи, не повязані з діяльністю на спрощеній системі і податковим агентом (у джерела виплати доходів) не утримувався податок з доходів фізосіб, то річну податкову деларацію про доходи треба подавати.

Добрий день! Я -приватний підпреємець,вид діяльності пасажирські перевезення на таксі.Раніше застосовував спрощену систему оподаткування. стали вимагати наявність таксометрів. потрібно перейти з єдиного податку на інший

Добрий день!Допоможіть будь- ласка розібратися.Я -приватний підпреємець,вид діяльності пасажирські перевезення на таксі.Раніше застосовував спрощену систему оподаткування (єдиний податок).Нещодавно ,для здійснення цього виду діяльності , стали вимагати наявність таксометрів.Таксометри можуть відігравати роль інформаційного джерела ( без можливості надання чеку) для пасажира ,а також як реєстратор розрахункових операцій (який має можливість надання чеку пасажиру ,з наявною інформацією про вартість проїзду ,та ін.). В першому випадку ( коли таксометр -інформер ),я так розумію можна не змінювати систему оподаткування та все продовжувати як було раніше.(Але він мене не влаштовує,бо не враховує низку чинників ,які впливають на дохід ). А в другому випадку ( таксометр - РРО) мені напевно потрібно перейти з єдиного податку на інший.Як це правильно зробити ?.Які появляються вимоги,і чи зможу я ,в майбутньому ,найняти найманих працівників (на мої автомобілі),якщо так ,то як саме .Якщо можна доступно і докладно.Щиро дякую.

Я конкретної відповіді не знайшов. Але спеціалісти не знають, для чого на спрощеній системі таксометри. Вони потрібні для загальної системи. Для найманих працівників особливих обмежень не повинно бути. Але раджу поспілкуватися на форумі . Зацікавлені люди повиині відгукнутись.

Добрий день!!!Підкажіть будь-ласка: я займаюсь ремонтом автомобілів, є ПП, була на єдиному податку, а зараз по недбалості на загальній системі оподаткування. Мене цікавит скільки мені платити податку,

Добрий день!!!Підкажіть будь-ласка: я займаюсь ремонтом автомобілів, є ПП, була на єдиному податку, а зараз по недбалості на загальній системі оподаткування. Мене цікавит скільки мені платити податку, якщо я маю передбачуваний дохід 30 000, і скільки сплачувати в пенсійний фонд??? Де взяти рахунок на пенсійний фонд??? До якого числа можна подати заяву на єдиний податок??? Дякую

Сплачувати потрібно 15% від чистого доходу (ПДФО) та 33,2% до Пенсійного фонду. Заява на єдиний подається не пізніше ніж за 15 днів до початку кварталу. № рахунків ПФ треба брати у своєму ПФ.

юридична особа платник єдиного податку має у власності землю. Будівлю на цій землі здає в оренду. як сплачується земельний податок

Юридична особа, яка перебуває на спрощеній системі не є платником земельного податку. Але якщо на цій земельній ділянці здається в оренду приміщення (тобто ця ділянка не має прямого відношення до здійснення діяльності на спрощеній системі), тоді ю/о повинна сплачувати земельний податок із площі, яку займає будівля.

Скажіть будьласка, який статус засновників приватного підприємства в плані трудового права (їх стажу,) та податкового права (як платниців податку). Я розумію, що директором, як посадовою особою, буде

Скажіть будьласка, який статус засновників приватного підприємства в плані трудового права (їх стажу,) та податкового права (як платниців податку). Я розумію, що директором, як посадовою особою, буде один із засновників! Що буде з іншими? Із ними потрібно уладати трудові договори та призначат на посади? Чи я помиляюся?

Трудові договори із засновникакми не укладаються, стаж роботи не нараховується. Засновники здійснюють стратегічне керівництво підприємством, визначають його мету та цілі. А оперативне керівництво здійснює наймана особа - керівник, яка отримує зарплату. Засновники приймають рішення про розподіл прибутків, а собі можуть виділити чималенькі дивіденди.

Велике спасибі за попередню відповідь. Скажіть будьласка директором може бути один із засновників? А хоть якийсь стаж іде засновникам? І чи можна засновників потім призначити на певні посади?

Засновник може бути директором. Якщо засновники не призначені на будь-яку посаду - то й стажу ніякого не буде. Інші засновники можуть працювати на підприємстві, заборони немає, аби в них бажання було.

Якщо у вас є питання, корисні матеріали, чи які-небудь пропозиції для автора блогу — Ви можете їх написати і відправити на цій формі.

Додрий день! Чи потрібно платити в пенсійний фонд, якщо немає найманих працівників працюючому на торговому патенті

Потрібно, адже хто отримав торговий патент - той перебуває на загальній системі оподаткування.

Добрий день! А підписи в рішенні про створення підприємства повинні завірятися нотаріусом? Потрібна довіреність одному з засновників який буде реєструвати?

У ст.24 Закону №755 "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" сказано, що до держреєстратора необхідно подати примірник оригіналу або нотаріально посвідчену копію рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи у випадках, передбачених законом.

Було б непогано виставити якусь інформацію по дозвільній системі.

Наша дозвільна система одна із самих бюрократичних і корумпованих у світі. Вже який рік ми чекаємо на її спрощення. Все це трошки далеке від оподаткування, тому пропоную окремі конкретні питання виносити на форум

Доброго дня я приваттний підприємець единого податку, хочу прийняти на роботу людину, але зразу офіційно оформлювати не хочю тому що хочю щоб працівник ройшв стажировку, скажить як оформити стажировку

Доброго дня я приваттний підприємець единого податку, хочу прийняти на роботу людину, але зразу офіційно оформлювати не хочю тому що хочю щоб працівник ройшв стажировку, скажить як оформити стажировку офіційно щоб не було проблем з поатковою, 3-х найманих вже маю працівників, займаюсь роздрібною торгівлею одягу

Між приватним підприємцем та центром зайнятості укладається договір на організацію відповідного навчання, призначається керівник стажування. Зарахування на стажування безробітного здійснюється наказом приватного підприємця на підставі направлення центру зайнятості та договору. Укладання такого договору є підставою для законного перебування на робочому місці особи, що стажується. Це дозволяє уникнути штрафних санкцій від податківців. Трудовий договір між працівником та підприємцем укладається після завершення навчання.

Як тимчасово призупинити діяльність приватного підприємства

Ви можете призупинити діяльність підприємства, але звітність повинні подавати. За неподачу звітності більше року до суду може бути подана позовна заява про скасування державної реєстрації.

Допоможіть. Я зареєстрував свою маму як ФОП на загальній системі уподаткування. Вона ще працює на роботі вчителем. І тепер у пенсійному фонді від неї вимагають сплачувати 33,2% від доходу. Хоча найман

Допоможіть. Я зареєстрував свою маму як ФОП на загальній системі уподаткування. Вона ще працює на роботі вчителем. І тепер у пенсійному фонді від неї вимагають сплачувати 33,2% від доходу. Хоча найманих працівників у нас немає. Я не розумію, виходить я повинен сплачувати у податкову 20 %, і у пенсійний 33,2%, що ж тоді залишиться мені? Питання ось у чому: як сплачуються податки якщо ФОП працює, і заробітну плату їй виплачує держава?

Усі розрахунки проводяться окремо. У школі отримується зарплата і вираховують 15% податку з доходів (ПДФО). Від підприємницької діяльності також утримується 15% ПДФО від чистого доходу плюс внески до соціальних фондів.

Добрый день!Скажите,пожалуйста,я плательщик единого налога,в течении какого срока я должна хранить приходные накладные на продукты ?Инспекция по ценам какие должна проверять документы и за какой срок?

Добрый день!Скажите,пожалуйста,я плательщик единого налога,в течении какого срока я должна хранить приходные накладные на продукты ?Инспекция по ценам какие должна проверять документы и за какой срок?Спасибо.

Все первичные документы хранятся 3 года. И налоговая при проверке может их потребовать как подтверждение даных в книге учета доходов ф.№10. Об инспекции о ценах у меня пока мало информации.

Добрий день!Чи потрібна ліцензія на таксі,якщо я на спрощеній системі оподаткування?

Ліцезія потрібна для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України "Про автомобільний транспорт" на такі види робіт: - надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами; - надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі; - надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів легковими автомобілями на замовлення; та деяких інших. Від системи оподаткування видача ліцензії не залежить.

Доброго дня!Розъясніть будь-ласка: чи повинен приватний підприємець єдиного податку,який торгує продуктами харчування без касового апарату та горілки і тютюну зберігати накладні на товар,який він купу

Доброго дня!Розъясніть будь-ласка: чи повинен приватний підприємець єдиного податку,який торгує продуктами харчування без касового апарату та горілки і тютюну зберігати накладні на товар,який він купує і ставе наприход продавцям,як документи строгого звіту.Як що так, то напротягу якого часу і яким перевіркам це потрібно?

Накладні потрібно зберігати як мінімум 3 роки. Це може пригодитися податковій, інспекції по цінам, захисту прав споживачів.

Добрый день, подскажите, пожалуйста, как выйти из ситуации - я СПД на едином налоге, пока что деятельность хочу приостановить, но закрываться не собираюсь, как выход вижу - перейти на общую систему и

Добрый день, подскажите, пожалуйста, как выйти из ситуации - я СПД на едином налоге, пока что деятельность хочу приостановить, но закрываться не собираюсь, как выход вижу - перейти на общую систему и сдавать нулевки, но после разговора с налоговой об авансовом платеже, у меня возникли вопросы:1) какую сумму нужно будет внести (25% от уплаченного налога за прошлый год либо 25% от дохода за прошлый год??? ) , 2) как мне потом возращать этот авансовый платеж - ведь деятельности до конца года вести я не планирую? Также в налоговой мне сказали, что в заявлении про переход на общую систему мне нужно указать причину перехода - не могу же я так прямо там и написать:"чтобы не платить ед. налог, не ведя деятельности"? Спасибо

Авансовая сумма составляет, как правило, 25% от уплаченного налога за прошлый год. Но налога на доходы от предпринимательской деятельности на общей системе. У вас не было таких доходов и налогов, а фиксированная ставка единого налога. Тогда вы должны были бы заявить, какую сумму дохода вы надеетесь получить в этом году и исходя из этого инспектор расчитал бы авансовый взнос. Но вы напишете в заявлении, что не будете занимать какой -то период деятельностью и получать доход. Если удастся убедить в этом инспектора, то можна будет обойтись без авансовых взносов. Хотя в последнее время позиция налоговой ужесточается - выполнение плана дается очень туго. Инспектора требуют уплатить минимум 150-180 грн. в квартал аванса, пояснения не воспринимаются. Выход - или писать жалобу начальству (хлопотное дело) или после предоставления 0-й декларации написать заявление на перекидку сумм переплаты на другой платеж (можно и на единый налог).

Дякую. Але я не зрозумів. Я, все таки, повинен сплачувати до пенсійого фонду від чистого прибутку 33,2% чи ні?

Так, сплачувати 33,2% потрібно. І залишиться собі прибутку на кусочок хліба.

Чи існують якісь пільги по сплаті єдиного податку для приватних підприємців, які тільки розпочинають свою діяльність?

Таких пільг немає. Держава вважає сам ЄП пільгою.

Займаюсь транспортно-експедиційними послугами і є платником єдиного податку.Замовник оплачує на мій рахунок кошти за перевезення вантажу, припустимо, 1000грн.Чи враховуються 900 гривень, які не являються моєю ВИРУЧКОЮ до дозволених 500000 гривень

Доброго дня! Займаюсь транспортно-експедиційними послугами і є платником єдиного податку. Замовник оплачує на мій рахунок кошти за перевезення вантажу, припустимо, 1000грн., з них моєї виручки 10%, решту я перераховую на рахунок перевізника. Таким чином ВИРУЧКА складає 100грн. Чи враховуються 900 гривень, які не являються моєю ВИРУЧКОЮ до дозволених 500000 гривень, чи ні? Завчасно вдячний за відповідь.

Все, що потрапляє на ваш рахунок враховується як ваша виручка і буде враховуватись при контролі за досягненням межі в 500 тисяч грн.

Підкажіть будь-ласка, чи можу я одночасно працювати на проектній фірмі і здійснювати підприємницьку діяльність у цій самій галузі?Чи маю право на отримання ліцензії на проектні роботи, де про це можна

Підкажіть будь-ласка, чи можу я одночасно працювати на проектній фірмі і здійснювати підприємницьку діяльність у цій самій галузі?Чи маю право на отримання ліцензії на проектні роботи, де про це можна почитати? Дякую наперед!

Заборони на зайняття підприємницькою діяльністю немає. Це вільна діяльність на свій страх і ризик. Можна почитати Закон "Про ліцензування певних видів підприємницької діяльності".

Здравствуйте.Имеет ли право физлицо-СПД на едином налоге оказывать юрлицу услуги по охране производства(сторожа без спецсредств,оружия,радиосвязи,сигнализации и т.п.)?

Запрета на оказание таких услуг нет. Важно чтобы местные органы власти включили этот вид деятельности в перечень услуг, по которым определена ставка единого налога.

скажіть будьласка, я приватне підприємство юридична особа, на спрощеній системі оподаткування. Свідотство про сплату єдиного податку діє один рік. Як рахувати цей рік? З моменту видачі свідотства, чи

скажіть будьласка, я приватне підприємство юридична особа, на спрощеній системі оподаткування. Свідотство про сплату єдиного податку діє один рік. Як рахувати цей рік? З моменту видачі свідотства, чи не залежно коли видал, до кінця поточного року?

Свідоцтво видається і діє в межах одного календарного року.


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Печь булерьян в дом
21 вересня, 1 ответа
Как Открыть Футбольную Школу
20 вересня, 1 ответа
IP телефония
20 вересня, 1 ответа