Порядок взяття платника на податковий облік

TAXman, 22 червня

Починаючи з 2006 року процедура взяття на податковий облік зазнала суттєвих змін (у бік спрощення).

До липня 2005 року для того щоб стати на податковий облік необхідно було подати чималий пакет із 7-10 документів (заява, копії свідоцтв, положень, статутів, наказів).

Після цього були створені більш сприятливі умови для розвитку бізнесу, малого підприємництва в частині спрощення процедури державної реєстрації (ДР) юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців . Скрізь діяли Єдині реєстраційні офіси, куди суб’єкт господарської діяльності (СГД) повинен був одноразово подати пакет документів, не відвідувати цілий ряд установ (статистика, податкова, пенсійний та інші фонди). Представники цих установ розташовувались в одному приміщенні, формували свої пакети документів. Не обходилось і без черг.

Кардинально змінилася ситуація із жовтня 2005 року. Тепер підставою для взяття юридичної або фізичної особи на облік в органі ДПС (та й в інших установах) є надходження до цього органу повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації такої особи та відомостей з відповідної реєстраційної картки без подання платником додаткового пакету документів.

Для створення максимально сприятливих умов для розвитку суб’єктів господарської діяльності забезпечено взяття на облік платників податків не пізніше наступного дня після надходження електронних відомостей від державного реєстратора. Таким чином, відпала необхідність у присутності представників різних установ у Єдиних реєстраційних офісах і є всі умови для взяття на податковий облік без будь-якого контакту між платником та податковим інспектором.

Питання, пов’язані із реєстрацією платників, можна обговорити на нашому форумі тут : «Налоги : Регистрация» або тут : «Регистрация юридических и физических лиц» або тут : «Налоги : Вопросы»

Приєднуйтесь і разом ми знайдемо вирішення ваших проблем.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 9+2


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Печь булерьян в дом
21 вересня, 1 ответа
Как Открыть Футбольную Школу
20 вересня, 1 ответа
IP телефония
20 вересня, 1 ответа