Інформація про суми виплачених доходів за 2 години

TAXman, 03 березня

Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна отримати за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Інформацію про суми виплачених доходів можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету платника.

Робота з електронним сервісом в особистому кабінеті здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Після обрання відповідного акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) обираємо розділ «Заяви, запити для отримання інформації».

Далі обираємо «Запит про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи / декларації про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням субсидій на житло».

У запропонованій формі Запиту необхідно заповнити всі поля виділені блакитним кольором. Після заповнення натискаємо «Підписати та надіслати» або «Зберегти чернетку» та «Підписати та надіслати».

Якщо при заповненні запиту були допущені помилки або не заповнено всі обов’язкові реквізити система заблокує подальше збереження та відправку запиту. З’явиться повідомлення «Помилка», та відповідні поля будуть виділені рожевим кольором. Необхідно виправити помилки та знову натиснути «Підписати та надіслати».

Відправлений запит можна переглянути у розділі «Вхідні/вихідні документи» в приватній частині особистого кабінету. Після обробки запиту (в середньому через 1-2 години) до особистого електронного кабінету платника надійде повідомлення, натиснувши на яке відкриється інформація про суми виплачених доходів, яку ви замовляли.

Інформацію можна переглянути, зберегти або надрукувати. Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді можна отримати за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 4+2


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

(Без темы)Журнальный столик
23 вересня, 1 ответа
Печь булерьян в дом
21 вересня, 1 ответа
Как Открыть Футбольную Школу
20 вересня, 1 ответа