Чи достатньо інформації із сайту Мін'юсту для підтвердження державної реєстрації підприємця?

TAXman, 02 грудня

З метою неутримання ПДФО із доходів (у рамках господарських відносин), що виплачуються підприємцеві, він повинен надати копію документа, що підтверджує його державну реєстрацію як суб'єкта підприємницької діяльності (п. 177.8 Податкового Кодексу ).

Такими документами можуть бути, зокрема, виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань. Порядок одержання таких зведень затверджений наказом Мін'юсту від 31.03.2015 р. № 466/5.

Одержати виписку або витяг можна також на сайті Мін'юсту (https://usr.minjust.gov.ua) . Разом з тим, п. 2 наказу № 466/5 визначено, що виписки, витяги і довідки в паперовій і електронній формі мають однакову юридичну силу.

Тобто інформації на сайті Мін'юсту цілком достатньо для підтвердження державної реєстрації підприємця.

Крім того, якщо мова йде про платників єдиного податку, то досить на дату виплати доходів таким платникам наявності зведень про них у Реєстрі платників єдиного податку, яка оприлюднена на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 5+2


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Ремонт макбукА
12 грудня, 2 ответа