Заповнюємо книгу обліку доходів

TAXman, 27 жовтня

Книги обліку доходів, що зареєстровані до 28.07.2015 і форма яких визначена наказом Мінфіну від 15.12.2011 № 1637, використовуються до їхнього закінчення і заповнюються відповідно до вимог порядків їхнього ведення, затверджених наказом Мінфіну від 19.06.2015 № 579.

Записи в Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отриманий дохід, зокрема кошти, що надійшли на поточний рахунок платника податку і/або отримані готівкові кошти, вартість безоплатно отриманих товарів або послуг).

Платник єдиного податку заносить у Книгу відомості в такому порядку:

  • у графі 1 вказується дата запису;
  • у графах 2 – 6 щоденно відображається дохід від здійснення господарської діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік, зокрема отримана сума коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (окремо в готівковій і безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі;
  • у графі 3 – сума повернутих засобів за продані товари, виконані роботи, надані послуги;
  • у графі 4 – скоригована сума доходу за продані товари (послуги) на суму повернутих коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги і розраховується як різниця граф 2 і 3;
  • у графі 5 – вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг);
  • у графі 6 – загальна сума доходу як сума граф 4 і 5;
  • у графах 7 і 8 – відповідно вид і сума доходу, що обкладається за ставкою 15% відповідно до підп. 1 – 5 п. 293.4 ст.293 Податкового Кодексу.

Дані Книги заповнюються в гривнях з копійками і використовуються платником податку для заповнення податкової декларації платника єдиного податку.

При одержанні протягом дня доходу в готівковій і безготівковій формах, кожен такий вид доходу відображається в Книзі окремо (окремим рядком) підсумком за день. Такий же порядок застосовується і до підсумкових записів за місяць, квартал, рік.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 8+8


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

(Без темы)Журнальный столик
23 вересня, 1 ответа
Печь булерьян в дом
21 вересня, 1 ответа
Как Открыть Футбольную Школу
20 вересня, 1 ответа