Щодо роботи електронного сервісу «Електронний кабінет платника»

TAXman, 30 березня

Державна фіскальна служба України впроваджує модернізований електронний сервіс - «Електронний кабінет платника» (далі – ЕКП). Знайти ЕКП можна за адресою: cabinet.sfs.gov.ua , а також на офіційному веб-порталі ДФС України.

Даний сервіс функціонує в тестовому режимі на базі реальних даних. Сплата податків, зборів, платежів працює в звичайному режимі.

Відтепер у ЕКП діють дві функціональні частини:

 • відкрита (загальнодоступна)
 • приватна

Користуватися функціоналом відкритої частини можна без ідентифікації особи (без використання електронного цифрового підпису).

Через відкриту частину ЕКП є можливість:

 • скористатися інформацією з реєстрів, що є загальнодоступними (дані про взяття на облік платників; дані реєстру платників ПДВ; дані реєстру страхувальників; дані реєстру платників єдиного податку; інформація про РРО; інформація про книги РРО);
 • отримати інформацію про граничні терміни сплати податків, зборів, обов'язкових платежів та подання звітності (податковий календар);
 • отримати контакти та адреси діючих центрів обслуговування платників (ЦОП);
 • ознайомитись з новинами ДФС;
 • скористатися іншою корисною інформацією.

Робота з електронним сервісом у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Електронний цифровий підпис можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (http://acskidd.gov.ua/).

В приватній частині після ідентифікації особи надається можливість:

 • скористатися інформацією з реєстрів;
 • ознайомитись з новинами;
 • отримати інформацію про граничні терміни сплати податків, зборів, обов'язкових платежів та подання звітності саме для конкретного платника за конкретний звітний період;
 • переглянути та перевірити свої облікові дані.

Фізичним особам після ідентифікації також буде надано можливість за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі (приватна частина - "Стан розрахунків з бюджетом"), отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків (приватна частина - "Запити на отримання інформації").

За допомогою даного сервісу платник податків має змогу:

- підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

- переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).

Відомості про доходи

В рамках компанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців доопрацьований електронний сервіс «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (далі – відомості про доходи).

Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами – платниками податків для отримання інформації про себе.

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи засобами «Електронного кабінету платника (оновлена версія)» можна на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді ( http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid ).

Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів надаються за останні три роки (по квартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» найближчим часом буде надала можливість підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 4+6


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Печь булерьян в дом
21 вересня, 1 ответа
Как Открыть Футбольную Школу
20 вересня, 1 ответа
IP телефония
20 вересня, 1 ответа