Трудовий договір до центру зайнятості вже не подається

TAXman, 30 січня

Із 01.01.2015 набрали чинності зміни до Кодексу законів про працю України щодо реєстрації трудового договору.

Відповідно до частини третьої статті 24 цього Кодексу працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Таким органом виконавчої влади є Державна фіскальна служба України.

Таблиця 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ, затвердженого наказом Міндоходів України від 09.09.2013 №454, призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб та враховуючи, що таблиця 5 подасться страхувальником, ЯКЩО протягом звітного періоду було, зокрема:

укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) із застрахованою особою.

Оскільки на сьогодні відсутній порядок повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу, заповнення таблиці 5, до прийняття відповідною порядку, вважається «повідомленням», яке подається у складі обов'язкової звітності за календарний місяць до територіальних органів фіскальної служби за основним місцем обліку платника з зазначенням трудових відносин з прийнятими працівниками.

При ньому окремо при кожному прийнятті працівника на роботу, титульний аркуш з таблицею 5 додатка 4 до Порядку не подається.

Разом з тим, Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ до фіскальних органів за січень 2015 року подається відповідно до Порядку.

Строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску - не пізніше 20 лютого.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 0+9


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Смарт браслет
15 серпня, 1 ответа