Перереєстрація бізнесу із зони АТО

TAXman, 26 грудня

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання суб’єктів господарювання з території Луганської та Донецької областей запроваджено механізм, який дозволяє перереєструвати бізнес із зони АТО в інші регіони України.

Для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична особа або фізична особа – підприємець, яка зареєстрована на території проведення АТО, звертається до державного реєстратора реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві.

Після отримання відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про зміну місцезнаходження/місця проживання відповідні контролюючі органи (податкова, пенсійний) в інших областях здійснюють взяття на облік платників.

Після взяття на облік платники сплачують податки, збори, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші зобов’язання платників на контрольованих територіях України.

Наказом Міністерства юстиції України від 05.11.2014 № 1849/5 “Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.11.2014 за № 1408/26185, який набрав чинності 19.11.2014, встановлено, що державними реєстраторами в областях також здійснюється державна реєстрація фізичних осіб, які мають намір стати підприємцями, місцем проживання яких є територія проведення АТО, за адресою тимчасового проживання без вимоги наявності реєстрації місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.

Проведення реєстраційних дій, пов'язаних із зміною складу засновників та керівника юридичної особи, місцезнаходженням якої є територія проведення АТО, у період її проведення забороняється.

Якщо нове місцезнаходженням юридичної особи або нове місце проживання фізичної особи – підприємця не збігається з місцем подачі документів у реєстраційну службу, то протягом десяти робочих днів з дати державної реєстрації таких змін державні реєстратори забезпечують надсилання документів по новому місцю.

Державні реєстратори, які провели відповідні реєстраційні дії (реєстрація або припинення платника), протягом трьох місяців після завершення АТО надсилають подані платником документи державним реєстраторам за місцезнаходженням / місцем проживання юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 4+8


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Смарт браслет
15 серпня, 1 ответа