Тепер суб’єктам господарювання необов’язково мати печатки

TAXman, 07 листопада

Від 30.10.2014 не тільки фізичні особи – підприємці, а й юридичні особи можуть самостійно визначати наявність у них печатки.

Закон України від 15.04.2014 №1206-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу, зокрема, скасовує:

  1. реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичної особи (170 грн) та фізичної особи – підприємця (34 грн);
  2. обов’язкове використання електронного цифрового підпису юридичними особами та підприємцями при державній реєстрації шляхом подання електронних документів; Тепер при ідентифікації особи заявника можна буде застосовувати способи, що використовуються у банківській сфері, або передавання файлу із зображенням, із використання IT- технологій та мобільного зв’язку.
  3. обов’язкову наявність печатки у суб’єктів господарювання.

Для виготовлення печаток одержання будь-яких документів дозвільного характеру не передбачається, то ж тепер печатки мають винятково інформаційний характер.

У багатьох розвинених країнах печатки практично не використовуються, а кращим підтвердженням законності документу є підпис. Виготовлення печаток лише забирає у підприємців час і гроші.

Також закон розширює обсяг відомостей з Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, до яких надається доступ на офіційному сайті Укрдержреєстру . Наявність повноважень для вчинення правочинів від імені юридичної особи можна буде легко перевірити за інформацією з ЄДР через Інтернет.

Обговорити дане питання можна на нашому форумі

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 5+4


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Печь булерьян в дом
21 вересня, 1 ответа
Как Открыть Футбольную Школу
20 вересня, 1 ответа
IP телефония
20 вересня, 1 ответа