Чи має право платник єдиного податку другої групи продавати товар юридичній особі?

TAXman, 02 квітня

Підприємець ІІ групи спрощеної системи оподаткування за певних умов може продавати товар юридичній особі.

Так, згідно з п. 291.4 Податкового кодексу платниками єдиного податку другої групи є фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умов, що протягом календарного року відповідають таким критеріям:

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

- обсяг доходу не перевищує 1 млн. грн.

Фізичні особи – підприємці, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна належать виключно до ІІІ групи платників єдиного податку,

Таким чином, платники єдиного податку ІІ групи не мають права здійснювати господарську діяльність з надання послуг юридичним особам, які не є платникам єдиного податку.

Але якщо юридична особа є платнико єдиного податку, то в законодавстві відсутні обмеження щодо продажу їм товарів платниками єдиного податку другої групи.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 8+9


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Ремонт макбукА
12 грудня, 2 ответа