Реєстрація бізнесу спростилась

TAXman, 06 березня

При реєстрації свого бізнесу суб’єктам господарювання більше не потрібно звертатися до податкових органів для взяття на облік. Тепер їм достатньо подати відповідні документи тільки державному реєстратору.

Далі всі процедури будуть оперативно здійснюватись між ДПС України та Укрдержреєстром без участі платника. Тобто після отримання всіх необхідних документів держреєстратор реєструє юридичну особу або підприємця. Відомості з Єдиного державного реєстру надходять до податкових органів.

Податкові інспекції протягом одного дня здійснюють постановку на облік платника податків та повідомляють про це державного реєстратора. На наступний день реєстратор може видати юридичній або фізичній особі виписку (замість свідоцтва про державну реєстрацію), в якій підтверджується факт здійснення державної реєстрації та надаються відомості про дату взяття на облік в органах ДПС.

Тобто зараз немає необхідності отримувати в органах ДПС довідку про взяття на облік (ф.№4-ОПП), що має заощадити підприємцям час та зайві витрати. А для відкриття банківських рахунків достатньо надати виписку з датою взяття на податковий облік.

Із лютого 2013 року в податкових органах впроваджується сучасна інформаційна система, тому на перших порах можливі деякі неузгодження та збої в програмному забезпеченні. У таких випадках при зверненні платника в податкову інспекцію йому можуть видати довідку про взяття на облік, яка ще не втратила чинності і може прийматись різними установами.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 2+9


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Смарт браслет
15 серпня, 1 ответа