Єдиний податок – відображення власних коштів

TAXman, 23 серпня

Розглянемо як відображаються в книзі обліку доходів власні кошти, які внесені на власний розрахунковий рахунок для здійснення підприємницької діяльності.

Відповідно п. 292.1 Податкового кодексу (ПКУ) доходом фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом звітного періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати.

Фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку за умови сплати всіх податків та зборів.

У Порядку ведення Книги обліку доходів № 1637 зазначено, що в Книзі виконується запис щодо відображення коштів, які надійшли на поточний рахунок платника податку.

Тому всі кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, відкритий для здійснення підприємницької діяльності, включаються до валового доходу підприємця – платника єдиного податку.

У статті використані матеріали журналу “Вісник податкової служби України” №29 за 2012 рік.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 2+2


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Смарт браслет
15 серпня, 1 ответа