Довідка про взяття на податковий облік буде відмінена

TAXman, 09 серпня

Внесено зміни до статті 64 Податкового кодексу України (ПКУ) щодо реєстрації та обліку платників, які вступають в дію із 17.12.2012.

Так, дані про взяття на облік юридичних осіб та підприємців як платників податків в органах державної податкової служби будуть передаватись до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (ЄДР) у день взяття їх на податковий облік.

Взяття на облік юридичних осіб та підприємців як платників податків в органах ДПС буде підтверджуватись випискою з ЄДР.

Довідка про взяття на облік буде надсилатись (видаватись) тільки у разі, якщо платника не включено до ЄДР (відокремлені підрозділи, договори про спільну діяльність, угоди про розподіл продукції, представництва нерезидентів).

Виписка з ЄДР підтверджуватиме державну реєстрацію суб’єкта господарювання та взяття його на облік в органах ДПС, статистики, Пенсійному фонді. Виписка буде видаватись державним реєстратором безкоштовно на наступний робочий день після державної реєстрації і буде використовуватись суб’єктом господарювання при відкритті банківських рахунків для підтвердження факту взяття його на облік у відповідних державних органах.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 2+1


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Смарт браслет
15 серпня, 1 ответа