Про обмін Свідоцтв платника єдиного податку

TAXman, 12 квітня

Державна податкова служба України зобов’язала регіональні органи ДПС створити сприятливі умови щодо якісного обслуговування платників при видачі Свідоцтв платника єдиного податку нового зразка згідно поданих заяв про застосування спрощеної системи оподаткування на 2012 рік.

При цьому з метою упередження черг зобов’язано організувати безперебійну видачу (заміну) Свідоцтв податку фізичним особам – підприємцям, не допускаючи встановлення обмежень окремих днів або годин для заміни Свідоцтв, заміну проводити у зручний для платників час.

Крім того, нагадуємо, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

Також звертаємо увагу, що згідно підпункту „а “ пункту 5 розділу ІІ „Прикінцевих та перехідних положень” Закону від 04.11.11 №4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 0+6


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Печь булерьян в дом
21 вересня, 1 ответа
Как Открыть Футбольную Школу
20 вересня, 1 ответа
IP телефония
20 вересня, 1 ответа