Хочу відкрити інтернет – магазин. Як правильно зареєструватись в податковій і як потім реєструвати кожен факт продажу ?

TAXman, 15 серпня

Рекомендую розпочати з простого – зареєструватись приватним підприємцем і вибрати спрощену систему оподаткування – стати платником єдиного податку.

Звертаю увагу, що згідно пп.2.3.3 Закону "Про ПДВ" платником ПДВ є особа, яка поставляє товари (послуги) на митній території України з використанням глобальної або локальних комп'ютерних мереж, при цьому особа-нерезидент може здійснювати таку діяльність тільки через своє постійне представництво, зареєстроване на території України. У податковій ніяких роз'яснень з цього питання немає. Але торгівля через інтернет-магазин якраз підходить для цього визначення. Тому ви ще маєте бути платником ПДВ (при умові якщо будете не на спрощеній системі оподаткування).

Із замовником краще заключати цивільно-правовий договір , зокрема як його різновид - договір підряду : підрядчик зобов’язується виконати на свій ризик певну роботу за завданням замовника, а замовник зобов’язується прийняти й оплатити виконану роботу (ст. 332, 837 Цивільного кодексу).

Підприємцю необхідно вести Книгу обліку доходів і витрат за формою №10, де в хронологічному порядку відображати всі отримані доходи.

Питання, пов’язані із реєстрацією інтернет - магазину, можна обговорити на нашому форумі тут :

«Практика предпринимательства : Бизнес в Интернете»

Приєднуйтесь і разом ми знайдемо вирішення ваших проблем.

10 відгуків

Прокоментировать

Ирина
12 вересня 2008 р. в 01:14

/платником ПДВ є особа, яка поставляє товари (послуги) на митній території України/

А я живу в Украине, но услуги предоставляю через интернет, за рубеж. Если потребителями моих услег являются иностранные граждане, домены и хостинги оплачиваются зарубежным компаниям, и заработок начисляется мне зарубежными компаниями, тогда как?

TAXman
12 вересня 2008 р. в 15:56

Позиція податкової наступна. Відповідно до загального правила для визначення місця поставки послуг, встановленого п. 6.5 ст. 6 Закону про ПДВ, місцем поставки вважається місце, де особа, яка надає послугу, зареєстрована як платник цього податку. Тобто у вашому випадку також потрібно реєструватися платником ПДВ.

Журналист
15 січня 2009 р. в 23:00

Господа ну давайте смотреть правде в глаза, ну кто занимающийся в интеренте бизнесом заплотит вам налог ответ равен или стремится к 0, да и налоговая наша извеняюсь но не настолько продвинута в етих, делах потому что работать привыкла по старинке с карандашом и листком бумаги, а молодёжь которая туда приходит тоже как правило не грамотна в делах компютерных, ну в интеренте чё то там посмотреть , да по базам полазить, не щитается, а вот найти скрипты купить оплатить хостинг, раскрутить сайт ето для них из области фантастики, а кто умеет, тот ни когда не пойдёт работать в налоговую с её смешной по сегодняшним меркой зарплатой, поетому между интернет предпринимателями и нашей доблесной налоговой остаётся очень широкая пропасть длиной в вечность лет так на 20 точно пока новое поколение компютерной еры не заменит "старичков" держащихся за свои места и после пенсии 2-3 года как правило :) Говорю ето вам как выпускник со степенью Магистра на отлично НУГНСУ в г.Ирпене. проходивший несколько раз практику в замечательных налоговых г. Киева, и не только.
P.S. В налоговую не пошол работать принципеально.

TAXman
15 січня 2009 р. в 23:32

Майже все правильно викладаєте. Правильно, що не пішли в податкову - на волі краще. Якщо все добре складається. Але кожному своє. Є і в податковій молоді і розумні. Правда ще їх час не прийшов. Як не прийшов ще час для молодих і талановитих для керівництва країною. А змінювати потрібно ой як багато, як в державі, так і в методах керівництва в податковій.
А тепер по суті. Дійсно, податкова звикла працювати в матеріальному світі - щоб був товар, накладна, чек. А до віртуальних грошей і послуг руки (і голова) ще не доходять. Але вже зараз багато людей хочуть жити в цивілізованій країні, платити податки і спати спокійно. І вже були випадки, коли силові структури (СБУ, УБОЗ, податкова міліція) розслідували економічні злочини, фіктивне підприємництво, підпільні виробництва і розкручували цепочки до цьомого коліна. А якщо на якомусь етапі ви залишите свої "сліди" від співробітництва з кримінальними елементами, то тоді що - надіятись щоб у цих структурах не знайшлося толкового ІТ спеціаліста. Краще спокійно спати.  

І
18 січня 2009 р. в 19:22

Спрощена система оподаткування передбачає, що підприємець звільняється ВІД ІНШИХ ПЛАТЕЖІВ, В Т.Ч. І ПДВ. Прокоментуєте будь-ласка

TAXman
26 січня 2009 р. в 10:06

Раніше це можна було прокоментувати, але зараз вже нема сенсу. Із 2009 року платники єдиного податку не можуть бути платниками ПДВ. Тобто, якщо є підстави реєструватися платником ПДВ, то потрібно переходити на загальну систему.
PS. Із лютого все вернулося як було - єдинщик може бути платником ПДВ.

Татьяна
6 липня 2009 р. в 14:26

таким образом, ЧП-единщик не может открывать интернет-магазин, я правильно понимаю?

TAXman
26 серпня 2009 р. в 15:26

Постанова КМ відмінена, Єдинщик може бути платником ПДВ.

Яніс
7 квітня 2009 р. в 01:06

Чи потрібно видавати чеки на дрібний товар?
Чи потрібен касовий апарат? Можно не купляти касовий апарат, а друкувати чеки на принтері?

Можно докладніше про договір підряду, хіба продажу товару можна оформити як підряд?

Олександр
14 квітня 2009 р. в 18:46

Підкажіть будь ласка,я ФОП, хочу займатися ремонтними роботами, обої, шпаклівка, гіпсокартон, але якись юний геній придумав, що для цього потрібна ліцензія.Нажаль в мене немає будівельної освіти, значить немає ніякої можливості отримати ліцензію, чи я не правий?

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 8+2


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Ремонт макбукА
12 декабря, 2 ответа