Правила переказу валюти

TAXman, 26 березня

Постановою НБУ від 29.12.07 № 496 затверджено Правила , якими розширено можливості фізичних осіб – резидентів та нерезидентів одержувати іноземну валюту із-за кордону, а також здійснювати перекази за межі України.

Передбачено, що фізичні особи – резиденти можуть здійснювати перекази за межі України без підтверджуючих документів у сумі, яка в еквіваленті не перевищує 15 тис. грн. за один операційний (робочий) день з поточного рахунка в іноземній валюті або без його відкриття.

Іноземну валюту із-за кордону для виплати готівкою без відкриття рахунка, може бути виплачено одержувачу в один операційний (робочий) день без документів у сумі, яка в еквіваленті не перевищує 50 тис. грн. Правила не поширюються на перекази, пов’язані з підприємницькою та інвестиційною діяльністю фізичних осіб.

Постанова набула чинності 12 лютого 2008 року.

Питання, пов’язані із валютою, можна обговорити на нашому форумі тут :

«Финансы : Валюта, экспорт, импорт»

Приєднуйтесь і разом ми знайдемо вирішення ваших проблем.

Anonymous
25 березня 2009 р. в 14:29

Скажіть будь-ласка які суми можна отримувати з закорднону на валютний рахунок без сплати податків? (батьки чи друзі переслали гроші щоб допомогти сім’ї)
На скільки мені відомо, відсилка грошей через ВестернЮніон немає обмежень при невеликих сумах - слід тільки вказати, що гроші призначені не для комерційної діяльності. Чи так само з валютними банківськими рахунками?

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 6+2


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум

Последние темы:

Смарт браслет
15 серпня, 1 ответа