Родичка (тітка) подарувала племіннику квартиру. Як оподатковуються такі доходи ? Чи потрібно декларувати доходи, отримані як подарунок ?

TAXman, 02 вересня

Племінник не належить до першого чи другого ступеня споріднення з дарувальником, тому такі фізичні особи зобов’язані включити вартість подарунку (квартири) до складу загального річного оподатковуваного доходу та подати до 1 квітня року, наступного за звітним , річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити з нього податок з доходів фізичних осіб за ставкою 13% (ст.7 Закону №889-ІV).

Квартирні питання можна обговорити на нашому форумі тут :

«Налоги : Налоги физических лиц» або тут : «Налоги : Вопросы»

Приєднуйтесь і разом ми знайдемо вирішення ваших проблем.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 4+9


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум