Чи передбачена відповідальність за неподання декларації про про доходи фізичних осіб у випадку обовязкового подання до 1 квітня 2009 р. ?

TAXman, 01 вересня

Відповідно до ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних тягнуть за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Питання, пов’язані із поданням деклацій, можна обговорити на нашому форумі тут :

«Налоги : Налоги физических лиц» або тут : «Налоги : Вопросы»

Приєднуйтесь і разом ми знайдемо вирішення ваших проблем.

 

Новий коментар

Я не спамер: введите суму 2+5


 

Від авторів блогу

Про блог — прочитайте перед початком

Замовити консультацію - з питань ведення бізнесу чи оподаткування

Відповіді на питання - вже розвязано 43 питань

Володимир Тихонов - мій профіль на Google+


 
 

Бизнес форум